Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

салют

uaportal

Неділя, 1 січня 2023, 08:37

Козицький залишив львів'ян без салютів

салют

Заборону скасують після завершення дії воєнного стану. 

Рада оборони Львівської області заборонила використання (запуск) усіх видів піротехнічних виробів, в тому числі феєрверків, салютів, петард, впродовж дії правового режиму воєнного стану. 

Про це повідомила Сколівська міська рада. 

"Так, рішенням Ради оборони в області заборонили використання (запуск) усіх видів піротехнічних виробів, в тому числі феєрверків, салютів, петард, впродовж дії правового режиму воєнного стану" – йдеться в повідомленні про засідання Рада оборони Львівської області, яке відбулось 30 грудня минулого року.

Під час новорічних  та різдвяних свят виконання цього рішення контролюватиме Нацполіція та патрульні.

Під час новорічних свят у посиленому режимі працюватимуть органи правопорядку, які патрулюватимуть вулиці, ДСНС з метою виявлення та знешкодження вибухових пристроїв у місцях проведення заходів та реагування на повідомлення про виявлення чи застосування вибухових пристроїв, вогнепальної зброї, а також на випадок виникнення пожеж або інших надзвичайних ситуацій.

Рада оборони Львівської області також зобов'язала керівників релігійних громад області забезпечити проведення трансляцій богослужінь на онлайн-ресурсах, щоб мінімізувати присутність вірян у самих храмах. Та встановити богослужіння так, щоб їх початок та завершення не припадали на період комендантської години з урахуванням часового режиму того чи іншого регіону під час проведення релігійних обрядів.

Комендантська година на Львівщині триває з 00:00 до 05:00.

Львівська ОВА відмовила Варіантам у відповіді на запит про доступ до публічної інформації, де реакція просила надати копію розпорядження Козицького про створення Ради оборони та повідомити про її склад. 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.