Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

курорт "Буковиця"

bukovytsia.com

Понеділок, 9 січня 2023, 12:14

На Львівщині виставили на продаж спортивно-відпочинковий комплекс Буковиця

курорт "Буковиця"

Спортивно-відпочинковий комплекс "Буковиця" 1, що знаходиться поблизу Трускавця, продають за 184 мільйони гривень.

ТзОВ "Буковиця" виставило на продаж у системі ProZorro спортивно-відпочинковий комплекс "Буковиця" 1, що знаходиться поблизу міста Трускавець Дрогобицького району.

Аукціон стартує 25 січня, а початкова вартість готельного комплексу становить 184 350 000 грн.

Як вказано у закупівлі, готельний комплекс займає 2000 м² (готель на 24 номери, паркінг на 600 автомобілів, кафе, санвузли, прокат для обслуговування туристичних груп) та розташований на земельній ділянці площею у понад 15 га.

У комплекс також входять: медпункт та дитяча школа спортсменів на 130 м², озеро.

Крім цього, розроблений проєкт для будівництва парку розваг (орієнтовна інвестиція 4 млн доларів), затверджена держекспертиза проєкту будівництва дороги з пішохідними та велосипедними доріжками, системою освітлення.

У межах проєкту "Буковиця" проклали та розбудували 60 км пішохідно-трекінгову та 25 км велосипедної траси, збудували 15-метрову оглядова вежа на горі Цюхів Верх біля села Орів.

Комплекс "Буковиця" знаходиться за 3 км від Трускавця.

За даними аналітичної системи YouControl, ТзОВ "Буковиця" зареєстроване у 2013 році в Бориславі, займається діяльністю у сфері спорту, прокатом товарів для спорту та відпочинку, діяльністю ресторанів, наданням послуг мобільного харчування.

Кінцевою власницею фірми є мешканка Борислава Світлана Мицак. Вона також володіє ТзОВ "Вектор" (функціювання спортивних споруд) та будфірмою ТзОВ "Вектор плюс".

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.