Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

котик Левичик

Фб А.Садового

Четвер, 19 січня 2023, 12:53

Садовий замовляє 10 дронів, щоб стежити за походеньками котика Левчика

котик Левичик

КП "Адміністративно-технічне управління" замовило десять квадрокоптерів за 920 тисяч гривень у підприємниці з Харкова.

Комунальне підприємство "Адміністративно-технічне управління" провело тендер у системі ProZorro на придбання квадрокоптерів, які переможець тендеру має поставити до 10 січня 2023 року.

Аукціон стартував 27 грудня, участь у ньому взяли підприємці Ольга Стрюк та Людмила Чернишева, які запропонували поставити комунальному підприємству товар за 919 900 грн й 950 000 грн відповідно. Переможцем обрали Ольгу Стрюк, а очікувана вартість послуг становила 990 000 грн.

Як йдеться у закупівлі, переможець тендеру має поставити комунальному підприємству 10 квадрокоптерів DJI MAVIC 3, які мають складатися з таких частин:

- пульт керування;

- дрон DJI Mavic 3;

- пульт дистанційного керування DJI RC-N1;

- джойстики пульта дистанційного керування DJI RC-N1;

- RC-кабель DJI RC-N1 (роз'єм USB Type-C);

- RC-кабель DJI RC-N1 (стандартний роз'єм Micro-USB);

- RC-кабель DJI RC-N1 (конектор Lightning);

- інтелектуальна льотна батарея DJI Mavic 3;

- малошумні пропелери DJI Mavic 3;

- портативний зарядний пристрій DJI 65 Вт;

- кришка для зберігання DJI Mavic 3;

- кабель Type-C.

Гарантійний термін повинен складати не менше, ніж 12 місяців, а товар має бути новими. Не приймаються до розгляду пропозиції учасників на товар, виготовлений у РФ чи Білорусі, або ж чи ввезені з території цих країн.

За даними аналітичної системи YouControl, харків'янка Ольга Стрюк з вересня 2022 року зареєстрована як фізична особа-підприємниця, займається неспеціалізованою гуртовою торгівлею, монтажем водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування, діяльністю посередників у торгівлі товарами широкого асортименту.

Нагадаємо, КП "Адміністративно-технічне управління" займається наглядом за дотриманням підприємствами, установами, організаціями та громадянами вимог про рекламу, благоустрій, екологічним станом.

У грудні 2023 року аудитори виявили у КП "Адміністративно-технічне управління" витрати з бюджету на 64 мільйони гривень.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.