Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Лейла Мелесова-Вальчак

4studio.com.ua

Вівторок, 17 січня 2023, 14:00

Львівські спортивні шкільні ліги проведуть змагань на 3 млн грн

Лейла Мелесова-Вальчак

Проєкт реалізується вперше у Львові. 

Комісія культури, молоді, спорту та зовнішніх зв’язків Львівської міської ради погодила виділення з бюджету 3 млн грн для підтримки проєкту "Львівські спортивні шкільні ліги".
 
Про це повідомила прес-служба депутатів Львівської міської ради. 

«Цьогоріч ми передбачили 3 млн грн на такі шкільні ліги і це дуже круто, що Львів взагалі переймає такий чудовий закордонний досвід, який запропонували започаткувати керівник управління освіти Андрій Закалюк та начальник управління спорту Антон Нікулін. Цей напрям дуже круто популяризовано закордоном і дає насправді свої результати – багато дітей залучено у спортивний процес. І я маю надію, що цьогоріч ми культивуємо три види спорту, а вже на наступний рік ми задіємо набагато більше видів спорту у шкільних лігах», - пояснила голова комісії Лейла Мелесова-Вальчак.
 
Члени комісії підтримали це рішення одноголосно.

Нагадаємо, Львівська міська рада у грудні 2022 року ухвалила Програму підготовки, проведення та розвитку проєкту "Львівські спортивні шкільні ліги" серед учнів закладів загальної середньої освіти Львівської міської територіальної громади на 2023-2026 роки». Львівські спортивні шкільні ліги – спортивні змагання, розроблені відповідно до світового та європейського досвіду функціонування подібних заходів.

Головна мета проєкту – створити атмосферу спортивного свята під час проведення спортивних ліг серед учнів закладів загальної середньої освіти Львівської міської територіальної громади. Кожна школа формуватиме свої збірні команди з різних видів спорту, які змагатимуться між собою на рівні районів і міста та матимуть свою індивідуальну символіку Такий формат використовують у США У 2023 навчальному році заплановано провести ЛСШЛ з трьох видів спорту: футзалу, баскетболу та волейболу у період із січня до травня. Йдеться саме про міські загальноосвітні школи, а не спеціалізовані спортивні заклади.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.