Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

ліси Львівщини

Середа, 25 січня 2023, 11:32

На Львівщині в рамках лісової реформи запрацювало нове управління лісгоспу

ліси Львівщини

З 19 січня розпочало роботу новостворене Західне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства.

Про це повідомляє Західне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства у Фейсбуці.

З минулого тижня розпочало роботу новостворене Західне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства, натомість Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства ліквідували.

"Відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 7 вересня 2022 року № 1003 "Деякі питання реформування управління лісової галузі", наказу Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства від 19. 01.2023 року розпочато здійснення Західним міжрегіональним управлінням лісового та мисливського господарства покладених на управління повноважень та функцій в галузі лісового та мисливського господарства з 19 січня 2023 року.

Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства припинило діяльність у зв'язку з ліквідацією та набуттям повноважень Західним міжрегіональним управлінням лісового та мисливського господарства" – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, в Україні у межах лісової реформи створили "Карпатський лісовий офіс", який об’єднує закарпатські, львівські та івано-франківські лісництва.

Директором "Карпатського лісового офісу" призначили Володимира Бедзяна, директора ДП "Коростенське лісомисливське господарство" Житомирського обласного управління.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.