Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

заклад культури на Львівщині

Вівторок, 31 січня 2023, 13:28

Мистецькі коледжі Львівщини викинули на вітер 60 мільйонів гривень

заклад культури на Львівщині

Аудитори з перевіркою навідалися до Львівського та Самбірського коледжів культури і мистецтв, а також у Дрогобицький музичний коледж ім. Барвінського.

Про це йдеться у звіті Державної аудиторської служби України «Про результати контрольних заходів, проведених у I півріччі 2022 року, у галузі культури», який є в розпорядженні Варіантів.

Працівники Західного офісу Держаудитслужби провели плановий фінансовий контроль виконання бюджетних програм установами, що підпорядковані департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

Під час ревізії інспектори виявили в межах діяльності департаменту непродуктивних витрат і фінансових порушень на загальну суму 60,863 млн грн.

Аудитори пояснили марну розтрату бюджетних коштів неефективними управлінськими рішеннями в низці комунальних закладів початкової вищої освіти Львівської громади.

Зокрема, 57 мільйонів обласний бюджет втратив унаслідок неукладення між органами місцевого самоврядування договорів про бюджетні трансферти на навчання студентів фахових коледжів з інших регіонів. Ще 3 мільйони не вдалося зекономити через провалену оптимізацію видатків на функціонування однотипних Львівського й Самбірського закладів культури. На завищенні вартості капітального ремонту та утриманні понаднормативних посад у вищезгаданих освітніх закладах Львівщина збідніла на понад мільйон гривень.

Виявлені факти фінансових порушень Держаудитслужба скерувала до управління стратегічних розслідувань Національної поліції України у Львівській області.

Нагадаємо, департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА з 2020 року очолює Ірина Гаврилюк.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.