Новини

Інфраструктура

Будівництво арени до Євробаскету-2015 повинне розпочатися у квітні цього року – Костюк

Будівництво арени до Євробаскету-2015 повинне розпочатися у квітні цього року – Костюк

ua.comments.ua

Будівництво арени до Євробаскету-2015 повинне розпочатися у квітні цього року – Костюк

Середа, 20 лютого 2013, 12:55

Квітень 2013 року є останнім терміном для будівництва комплексу до Євробаскету-2015.

Про це сьогодні, 20 лютого, під час сесії Львівської міськради повівдомив голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк, інформує кореспондент Варіантів.

Михайло Костюк зазначив, що комплекс повинен бути готовий до використання до 1 квітня 2015 року. Він вважає, що це реальні терміни для завершення будівництва.

«Є певні вимоги будівництва арени. Це має бути 4-5 га землі, де повинні розміститися усі об’єкти. Зокрема, має бути місце для комунікацій та транспортної системи», - говорить Костюк.

За словами голови ЛОДА, на території Львова потрібно побудувати багатофункціональну арену, яка у майбутньому буде використовуватися для різних спортивних подій, концертів.

«Вона повинна будуватися за кошти інвестора та баскетбольного клубу. За гроші із державного бюджету треба збудувати дитячу спортивну школу для підготовки баскетболістів. Ще одним о’бєктом є будівництво тренувальної бази в Карпатах для збірної команди з баскетболу, і це має здійснюватись за рахунок бюджетних коштів», - переконаний Михайло Костюк.

Нагадаємо, за повідомленням Львівської облдержадміністрації, Львівська ОДА доручила Львівській міськраді опрацювати механізм передачі стадіону «Україна» для будівництва спортивної арени для Євробаскету-2015.

Попередньо, 7 лютого, депутати Львівської міськради проголосували за виділення земельної ділянки площею 2,7 га на вул. Липова Алея, 5 у Львові для будівництва арени під чемпіонат з баскетболу «Євробаскет-2015», тобто на території Снопківського парку, що викликало чималий скандал. Незаконність такої ухвали визнала й прокуратура Львова.

Проте Андрій Садовий повідомив, що відкритий лист від ФК «Карпати» таки приходив і він може їх продемонструвати. Також міський голова заявив, що у випадку будівництва у Снопківському парку, футбольних полів не чіпали б.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.