Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Юрій Резніков

armyinform.com.ua

Понеділок, 6 лютого 2023, 11:37

Львівська ОВА витратила 100 тисяч на турнір пам'яті батька Олексія Резнікова

Юрій Резніков

Львівська ОВА витратила понад 100 тисяч гривень на організацію та проведення змагань на честь батька міністра оборони Олексія Резнікова.

Управління молоді та спорту Львівської ОВА у листопаді 2022 року провело дві закупівлі у системі ProZorro на послуги з технічного забезпечення для проведення Відкритого турніру з гирьового спорту пам'яті професора Юрія Резнікова, який відбувався у грудні 2022 року, і виготовлення одного відеоролика цього турніру.

Загальна вартість закупівлі склала 105 600 грн з обласного бюджету. Переможцем торгів з технічного забезпечення турніру став підприємець Роман Андрушко, а відеоролик у Львівській ОВА доручили виготовити підприємцю Василю Старецькому.

 

За даними аналітичної системи YouControl, Роман Андрушко, мешканець села Дубляни Рівненської області, зареєстрований як фізична особа-підприємець з 2015 року, займається організуванням інших видів відпочинку та розваг.

Натомість мешканець Судової Вишні Василь Старецький зареєстрований як фізична особа-підприємець з червня 2020 року, займається виробництвом кіно- та відеофільмів, телевізійних програм. Він є одним із засновників обслуговуючого житлово-будівельного кооперативу "Працівників Львівської обласної державної телерадіокомпанії "Екран". 

Зазначимо, що турнір стартував 9 грудня 2022 року в універсальному залі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України. Юрій Резніков, батько міністра оборони України Олексія Резнікова, був майстром спорту, проректором з навчальної роботи та завідувачем кафедри педагогіки й психології Львівського державного інституту фізичної культури, професором кафедри теорії та організації фізичної підготовки військ Національної академії сухопутних військ, а також  багаторічним керівником Львівської обласної федерації акробатики. 

Після його смерті у листопаді 2001 року був проведений перший відкритий турнір з гирьового спорту, а з 2007 року змагання внесли до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України. У 2021 році турнір особисто відвідав Олексій Резніков.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.