Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Солонка

Фб Солонківської ОТГ

Четвер, 9 лютого 2023, 12:36

Солонківська ОТГ очолила рейтинг найспроможніших громад Львівщини

Солонка

На перших місцях в рейтингу спроможності бюджетів територіальних громад у 2022 році опинилися Солонківська та Львівська ОТГ.

Департамент фінансів Львівської ОВА підготував рейтинг спроможності бюджетів територіальних громад за 2022 рік, який очолили Солонківська та Львівська ОТГ. Натомість такі туристичні громади як Славська й Моршинська, які раніше постійно перебували на перших місцях у рейтингу, вилетіли з першої п'ятірки.

У першу десятку рейтингу спроможності бюджетів ОТГ за фінансовими показниками (доходи-видатки) за 2022 рік входять:

1. Солонківська ОТГ
2. Львівська ОТГ
3. Новояворівська ОТГ
4. Яворівська ОТГ
5. Пустомитівська ОТГ
6. Івано-Франківська ОТГ
7. Славська ОТГ
8. Самбірська ОТГ
9. Добротвірська ОТГ
10. Золочівська ОТГ

Останні три місця зайняли Добросинсько-Магерівська ОТГ (73 місце), Журавненська ОТГ (72 місце) та Стрілківська ОТГ (71 місце).

Загалом суттєво піднялися в рейтингу у 2022 році, порівняно із 2021 роком, бюджети Солонківської ОТГ (з 3 на 1 місце), Самбірської (з 25 на 8 місце), Добротвірської (з 28 на 9 місце), Золочівської (з 30 на 10 місце), Кам'янка-Бузької (з 27 на 14 місце) ОТГ.

Одночасно, знизили свої позиції торік бюджети Стрийської ОТГ – опустилася на 16 з 7 місце, Давидівської та Мурованської ОТГ – на 18-19 з 6 і 5 місць відповідно, Зимноводівської ОТГ – на 29 з 9 місце, Городоцької ОТГ – на 35 з 11 місця.

Загалом у бюджеті Солонківської громади зафіксували найвищі видатки в області на мешканця – 24,3 тис. грн, натомість найменші – в бюджеті Новороздільської громади (6,5 тис. грн).

Також у Солонківської ОТГ найбільші видатки розвитку на мешканця – 7,5 тис. грн (найменші у Добросинсько-Магерівській ОТГ – 67,7 грн) та найменша частка видатків заробітної плати у загальному обсязі видатків – 28% (найбільша у Хирівській ОТГ – понад 80%).

Зазначимо, при складанні цього рейтингу департамент фінансів Львівської ОВА враховував 8 показників, з яких 5 стосувалися доходів, а 3 – видатків.

 

 

Додамо, на перших місцях в рейтингу спроможності бюджетів територіальних громад у першому кварталі 2022 року опинилися Львівська та Славська ОТГ. 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.