Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

сесія Львівської міськради

Середа, 22 лютого 2023, 13:43

2 березня депутати Львівської міськради зберуться на сесію

сесія Львівської міськради

Депутати міськради всьоме з часу введення воєнного стану зберуться на сесію.

Про це йдеться у розпорядженні міського голови Львова Андрій Садового №42 від 20 лютого 2023 року.

Андрій Садовий прийняв рішення про скликання позачергової 14-ї сесії Львівської міської ради 8-го скликання та формування її порядку денного, яка відбудеться 2 березня.

"Скликати 14-у сесію Львівської міської ради 8-го скликання 2 березня 2023 року о 10-й годині у сесійному залі міської ради. Сформувати порядок денний 14-ї сесії Львівської міської ради 8-го скликання. Подати порядок денний 14-ї сесії Львівської міської ради 8-го скликання на затвердження міській раді", – йдеться у розпорядженні.

Серед питань, які розглядатимуть депутати, – внесення змін до бюджету Львівської міської територіальної громади на 2023 рік, затвердження галузевих програм Львівської МТГ.

Також у порядок денний сесії включене питання про надання в оренду нежитлових приміщень та нерухомого майна й про продаж земельних ділянок.

                       

Зазначимо, це буде сьоме сесійне засідання Львівської міської ради з початку введення в Україні воєнного стану. Шосте відбулося 22 січня.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.