Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівська міська рада

Четвер, 23 лютого 2023, 12:37

Львівські депутати нагороджуватимуть львів'ян почесною відзнакою "За честь і звитягу"

Львівська міська рада

Депутати Львівської міськради напрацювали проєкт ухвали про запровадження почесної відзнаки "За честь і звитягу".

Про це йдеться у проєкті ухвали, опублікованій на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради 22 лютого 2023 року.

На сайті Львівської міськради депутати підготували та оприлюднили проєкт ухвали, якою пропонують запровадити на території Львівської МТГ почесної відзнаки "За честь і звитягу" та затвердити порядок представлення до нагородження цією відзнакою.

"З метою відзначення осіб з-поміж мешканців Львівської МТГ за мужність і відвагу, самовіддані дії, виявлені у захисті державних інтересів України, які брали участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави, міська рада ухвалила запровадити на території Львівської МТГ почесну відзнаку "За честь і звитягу" задля відзначення осіб з-поміж мешканців Львівської МТГ" – йдеться в проєкті ухвали. 

Відзнакою "За честь і звитягу" планують нагороджувати військовослужбовців та працівників ЗСУ, а також інших мешканців Львівської громади, які брали участь у заходах з забезпечення оборони України, захисту населення та інтересів держави.

Обиратиме кандидатури для нагородження спеціально створена комісія, до якої входитимуть міський голова Львова, начальник Львівського гарнізону ЗСУ, керівники районних центрів комплектування та соцпідтримки Львова та голови фракцій міськради.

Остаточне рішення про нагородження відзнакою "За честь і звитягу" обраних комісією кандидатів прийматимуть депутати на сесії Львівської міськради.

Крім цього, відомості про нагороджену особу заносяться до Книги пошани Львова, а вручення цієї відзнаки відбуватиметься щоквартально на засіданні міськради. Виготовлення відзнаки "За честь і звитягу" профінансують з бюджету Львівської МТГ.

Наразі депутати планують доручити департаменту "Секретаріат ради" забезпечити виготовлення опису, ескізу та зразка цієї відзнаки, а також документів, які посвідчують нагородження нею, та подати їх на затвердження міської ради протягом 3 місяців з дня прийняття цієї ухвали.

Додамо, наприкінці грудня 2022 року львівській 124 бригаді ЗСУ вручили почесну відзнаку, а львівську 125 окрему бригаду територіальної оборони ЗСУ за заслуги відзначили бойовим прапором.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.