Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

лікарня у Львові

Четвер, 2 березня 2023, 13:06

У Львові доплачуватимуть за харчування військових у міських лікарнях

лікарня у Львові

Депутати підтримали програму забезпечення покращеного харчування військовослужбовців у лікарнях Львова.

Сьогодні, 2 березня, на сесії Львівської міської ради депутати затвердили міську програму забезпечення покращеного харчування військовослужбовців, які проходять лікування (реабілітацію) у закладах охорони здоров’я Львівської МТГ.

"За" проголосували 55 депутатів.

Як йдеться у пояснювальній записці до ухвали, під час лікування важких травм та подальшій реабілітації, військовослужбовці потребують покращеного харчування, що є складовою лікувального процесу.

Для цього з бюджету Львова передбачили 1,6 млн грн.

"На харчування передбачено 85 гривень у день, і такі кошти не можуть повноцінно покрити потребу у витратах на харчування для військових, які проходять тривале лікування і реабілітацію. Переважно такі пацієнти не є мешканцями Львівської громади, тому їх родичі не проживають тут і не можуть їх відвідувати та надавати додаткові продукти харчування, які містять необхідні вітаміни та мікроелементи" – пояснила керівниця управління охорони здоров’я Львівської міськради Марта Матюшко.

Загалом програма передбачає розробку раціону харчування на основі потреб хворого в енергії та нутрієнтах, залежно від вихідного нормо-, гіпо- або гіпертрофічного стану. Для цього необхідно додатково виділити з бюджету на харчування 1 військовослужбовця – 60 грн в день, що загалом становить 1,6 млн грн до кінця року (з розрахунку 100 військовослужбовців в день *306 днів* 60 грн на період з 01.03.2023 і до кінця року).

Додамо, депутати міськради шукають можливість збільшення ліжкомісць для ТМО №1, де через декілька місяців не буде місця для пацієнтів.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.