Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Бібрка

П'ятниця, 3 березня 2023, 15:35

Львів співпрацюватиме з Бібркою щодо фінансування інклюзивного центру на Таджицькій

Бібрка

Депутати погодились на організацію співробітництва щодо розділення фінансування ІРЦ Личаківського району між мерією Львова та Бібрською міськрадою.

Вчора, 2 березня, на сесії Львівської міської ради депутати надали згоду на організацію співробітництва з Бібрською міською радою.

"За" проголосували 35 депутатів.

Йдеться про прийняття рішення про початок переговорів про організацію співробітництва щодо спільного фінансування Львівською та з Бібрською міськрадами комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр Личаківського району м.Львова" на вул. Таджицькій, 21, у Львові.

Зокрема, наприкінці 2022 року мерія Бібрки погодилася співпрацювати зі Львовом та долучитися до фінансування цієї установи, якщо Інклюзивно-ресурсний центр Личаківського району також надаватиме послуги й для дітей з особливими потребами Бібрської громади. 

Громадські обговорення, що мають на меті врахувати думку львів'ян щодо співпраці між Бібрською та Львівської громадами у формі спільного утримання Інклюзивно-ресурсного центру Личаківського району, триватимуть до 1 березня.

"Інклюзивно-ресурсний центр – це установа, яка створена з метою реалізації права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі, у закладах професійної освіти та інших навчальних закладах, які забезпечують здобуття загальної середньої освіти. Інклюзивно-ресурсні центри утворюються з розрахунку один інклюзивно-ресурсний центр не більш як на 7 тисяч дітей, які проживають на території об'єднаної територіальної громади, та не більш як на 12 тисяч дітей, які проживають у місті" – йдеться в ухвалі.

Нагадаємо, у 2022 році Варіанти дізналися як діти з інвалідністю навчаються у Навчально-реабілітаційному центрі "Оберіг". Детальніше – у статті "Спеціалізовані школи vs інклюзія".

 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.