Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Орест Шуліковський

loda.gov.ua

П'ятниця, 10 березня 2023, 15:51

Шуліковський у лютому отримав 12 тисяч за інтенсивність праці

Орест Шуліковський

У лютому директору департаменту дорожнього господарства Львівської ОВА Оресту Шуліковському нарахували 35 тисяч гривень зарплати.

Про це повідомила Львівська ОВА у відповідь на офіційний запит Варіантів.

У лютому цього року директору департаменту дорожнього господарства Львівської ОВА Оресту Шуліковському нарахували 39 213,45 грн заробітної плати. Зокрема, у цю суму увійшли такі виплати:

- посадовий оклад – 5 120 грн;

- надбавка за вислугу років – 1 843,20 грн;

- надбавка за ранг – 200 грн;

- надбавка за інтенсивність праці – 12 800 грн;

- лікарняні – 19 250,25 грн.

З цих коштів посадовець сплатив 7 058,42 грн податків та 588,20 грн військового збору.

Зазначимо, Орест Шуліковський з квітня 2020 року очолює департамент дорожнього господарства Львівської ОВА.

Шуліковський закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка, за освітою – соціолог. Раніше працював заступником  міського голови з фінансово-економічних питань, інвестицій та розвитку виконавчого комітету Бібрської міської ради. Також він у 2015 році балотувався в Перемишлянську районну раду від партії "Народний контроль", крім цього Шуліковський був помічником депутата Львівської облради від Блоку Петра Порошенка Володимира Кирилича.

Згідно з його декларації про доходи за 2019 рік, Шуліковський зберігає 200 000 грн готівки, йому належить 50% від загального капіталу будфірми ТОВ "Юлмаксбуд" та він є її кінцевим власником. Чиновник має квартиру на 89,2 кв.м у Винниках, а його дружина і син – по квартирі у Львові.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.