Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Юрій Фольварочний

Фб Фольварочного

Четвер, 30 березня 2023, 12:37

Юрія Фольварочного позбавили повноважень депутата Львівської облради

Юрій Фольварочний

Львівська облрада припинила депутатські повноваження Юрія Фольварочного, який перебуває на фронті.

Сьогодні, 30 березня, на сесії Львівської обласної ради депутати підтримали рішення про дострокове припинення повноважень депутата Львівської обласної ради VIII скликання від Української Галицької партії Юрія Фольварочного.

"За" проголосували 56 депутатів.

Фольварочний, який є добровольцем Першого добровольчого мобільного шпиталю імені Миколи Пирогова, та перебуває на фронті, ще на початку лютого цього року написав заяву про складання повноважень депутата облради.

Зазначимо, Юрій Фольварочний на місцевих виборах-2020 пройшов до Львівської обласної ради від Української Галицької Партії, до осені 2020 року був членом цієї партії.

Він працював менеджером зі збуту в ТзОВ "Радехівський цукор", вивчав ІТ технології в бізнесі у ЛНУ ім.Івана Франка, був депутатом Радехівської ОТГ 7 скликання від Української Галицької Партії.

Станом на сьогодні Фольварочний перебуває на фронті, він є добровольцем Першого добровольчого мобільного шпиталю імені Миколи Пирогова.

Додамо, у грудні 2021 року Українська Галицька Партія розпочала процедуру відкликання Юрія Фольварочного та ще чотирьох депутатів Львівської облради через те, що вони у 2020 році підписали меморандум про співпрацю в облраді з Європейською солідарністю, Батьківщиною, Народним Рухом України та Голосом.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.