Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Українська Галицька Партія

Середа, 8 грудня 2021, 15:50

Побожна Галицька Партія рік чекала на покаяння перекинчиків у Львівській облраді

Українська Галицька Партія

Українська Галицька Партія розпочинає процедуру відкликання п'яти депутатів Львівської облради.

Про це повідомляє Українська Галицька Партія на своїй сторінці у Фейсбуці.

Українська Галицька Партія розпочинає процедуру відкликання п'яти депутатів Львівської обласної ради – Тараса Чолія, Івана Щурка, Марію Кульчицьку-Волчко, Юрія Фольварочного та Віталія Андрейка.

Як пояснили у партії, у грудні 2020 року ці депутати підписали меморандум про співпрацю в облраді з Європейською солідарністю, Батьківщиною, Народним Рухом України та Голосом.

"Рік тому вони, порушивши принципи партії, пішли на кулуарні домовленості та увійшли до штучно створеної більшості в обласній раді. Тоді політрада УГП звернулася до депутатів та членів ради ЛОР від УГП з вимогою відкликати свої підписи під так званим меморандумом. На жаль, це звернення політради депутати від УГП проігнорували. Наслідком цих подій стало виключення з УГП керівника фракції УГП у ЛОР, його заступника і членів ради Львівської обласної організації" – йдеться у повідомленні.

За словами голови політради Української Галицької Партії Ростислава Коваля, відкликати обраного за партійним списком депутата можна лише через рік після набуття ним повноважень.

Із шести осіб, які пройшли до облради від цієї партії, членкинею УГП залишиться лише Ірина Кравець.

"На жаль, окрім депутатки Ірини Кравець, жоден з обранців не співпрацював з Українською Галицькою Партією та не презентував партію в облраді" – додав Ростислав Коваль. 

Нагадаємо, з квітня цього року Українську Галицьку Партію очолює політолог Ростислав Коваль. А у грудні 2020 року УГП відсторонила з посади тодішнього голову львівського осередку партії Тараса Чолія через підписання меморандуму про співпрацю у Львівській облраді.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.