Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

майстерня протезування

city-adm.lviv.ua

П'ятниця, 24 березня 2023, 11:44

У реабілітаційному центрі Unbroken відкрили майстерню протезування

майстерня протезування

У реабілітаційному центрі "Незламні", який офіційно відкриють у квітні, запрацювала перша майстерня протезування.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

Вчора, 23 березня, у реабілітаційному центрі "Незламні" запрацювала майстерня протезування, що розрахована одразу на 10 робочих місць, що дозволяє встановлювати сотню протезів на місяць.

За словами керівника напрямку протезування центру "Незламні" Назара Багнюка, в майстерні є повний цикл виготовлення протеза – від зняття мірки до встановлення. Площа приміщень майстерні – 250 м². Вона складається з гіпсової, де виготовлятимуть гіпсові негативи, кімнати з пічками та верстатами, де робитимуть куксоприймачі, а також примірочної і тренувальної кімнати.

Нова майстерня, як і попередня "мобільна лабораторія", що запрацювала у вересні 2022 року, оснащена обладнанням німецької компанії Ottobock.

Нагадаємо, у квітні цього року у Львові планують відкрити новий 7-поверховий корпус реабілітаційного центру "Незламні", будівництво якого стартувало наприкінці 2022 року на території першого ТМО Львова. Реабілітаційний корпус створюють на базі старого корпусу поліклініки.

Над проєктуванням об'єкта працює архітектурна компанія АBМК. Його можна переглянути за посиланням.

Додамо, з вересня 2022 року у спеціальному мобільному контейнері на території першого ТМО Львова у рамках спорудження реабілітаційного центру "Незламні" запрацювала перша в Україні комунальна майстерня протезування.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.