Новини

Новини

Під час «Євро-2012» громадський порядок у Львові підтримуватимуть «по-європейському»

Під час «Євро-2012» громадський порядок у Львові підтримуватимуть «по-європейському»

http://mia-pl.gov.ua

Під час «Євро-2012» громадський порядок у Львові підтримуватимуть «по-європейському»

Вівторок, 3 квітня 2012, 11:27

Французькі поліцейські з 2 по 20 квітня вчитимуть правоохоронців Західного регіону підтримувати громадський порядок за стандартами Євросоюзу – повідомили у прес-службі МВС України

На базі львівського полку внутрішніх військ представники Національної поліції Франції капітан Патрiк Полгар, старший прапорщик Фiлiп Брiссе та старший прапорщик Ронан Пельрен розпочали підготовку військовослужбовців військових частин внутрішніх військ та працівників спеціального підрозділу міліції «Беркут» щодо тактики дій під час охорони громадського порядку.

25 військовослужбовців внутрішніх військ з усіх військових частин західного регіону та 5 міліціонерів львівського «Беркуту» засвоюватимуть індивідуальну та колективну техніки та тактику дій правоохоронних підрозділів, які застосовуються для контролю за масовими скупченнями людей пiд час спортивних подій та масових заходів у країнах Європейського Союзу.

Перший тиждень буде присвячений початковим маневрам, впродовж другого тижня стажери відпрацьовуватимуть складніші дії, третій тиждень цілком присвятять підготовці до ЄВРО 2012 з відпрацюванням практичних дій на стадіоні.

Заходи проводяться в рамках проекту Twinning з метою сприяння вдосконаленню системи охорони громадського порядку внутрішніми військами МВС України.

Twinning - це інструмент інституціональної розбудови і нова форма безпосереднього технічного співробітництва між органами влади держав – членів ЄС та країн-бенефіціарів. Twinning має на меті допомагати країнам-бенефіціарам покращувати та підсилювати адміністративне функціонування органів державної влади, їх структуру, людські ресурси, управлінський потенціал, що має сприяти апроксимації acquis communautaire (законодавство ЄС).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.