Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Ірина Гримак

Фб Гримак

Вівторок, 11 квітня 2023, 11:00

Європейська Солідарність звинуватила Козицького у звільненні Гримак

Ірина Гримак

У ЄС вважають звільнення Ірини Гримак з посади голови Львівської облради під час дії воєнного стану грубим порушенням принципу внутрішньої єдності.

Про це повідомляє політична партія Європейська Солідарність на своїй сторінці у Фейсбуці.

Партія Європейська Солідарність оприлюднила заяву, у якій заявила, що звільнення Ірини Гримак з посади голови Львівської обласної ради під час дії воєнного стану є грубим порушенням принципу внутрішньої єдності.

У партії зазначили, що Європейська Солідарність дотримується цього принципу до перемоги у війні, проте це не завадило голові Львівської ОВА "особисто керувати збором голосів за відставку пані Гримак. Очевидно, інші нагальні проблеми області він вже вирішив".

"Поштовхом для атаки на нашу політичну силу стала низка ініціатив, які Ірина Гримак мала реалізувати найближчим часом на рівні обласної ради. Йдеться про кілька важливих заяв, які ініціювала ЄС і на підтримку яких розраховувала.

Йшлося про повернення тридцятитисячних щомісячних премій усім військовослужбовцям; про неприйнятність ініціатив щодо скорочення пільг учасникам бойових дій; про прискорення виплат родинам загиблих і пораненим воїнам; про розрив угод на оренду земельних ділянок з громадами рпц-УПЦ-мп, які ще деінде залишаються на Львівщині.

Результативність таких голосувань значною мірою залежить від активності голови облради, тому місцева влада і вирішила позбутися Ірини Гримак" – йдеться у повідомленні.

У ЄС також додали, що Ірину Гримак відправили у відставку в день, коли петиція за повернення 30 тисяч виплат військовим набрала необхідну кількість голосів на сайті Президента України, тому вони підозрюють, що голова Львівської ОВА Максим Козицький отримав вказівку з Києва.

Нагадаємо, 6 квітня 2023 року депутати Львівської обласної ради достроково припинили повноваження Ірини Гримак на посаді голови Львівської облради. Перед цим вони визнали її роботу незадовільною та ініціювали таємне голосування щодо звільнення Гримак з посади.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.