Новини

Фронт змін

Мер Борислава, член Фронту змін Фірман подякував Януковичу за вирішення проблем міста

Мер Борислава, член Фронту змін Фірман подякував Януковичу за вирішення проблем міста

pravda.com.ua

Мер Борислава, член Фронту змін Фірман подякував Януковичу за вирішення проблем міста

Понеділок, 25 лютого 2013, 15:06

Міський голова Борислава, член Фронту змін Володимир Фрідман вважає особистою заслугою президента Віктора Януковича виділення в держбюджеті 2013 року 18 млн. грн. на соціально-економічний розвиток міста.

«Все це результат того, як вважає міський голова Володимир Фірман, що до вирішення проблем нашого міста особисто долучилися Президент України Віктор Янукович і Прем’єр-міністр Микола Азаров. Через міську газету перший керівник Борислава вирішив адресувати добрі слова найвищим керівникам нашої держави. Ми вдячні, сказав він, що найвищі посадові особи України з розумінням поставилися до Звернення Бориславської міської ради», - пише газета «Нафтовик Борислава».

Відтак, у мешканців Борислава, нарешті, з'явилася надія, що вже цього року ми побудуємо новий міст, один із шести знищених на території Борислава під час повені 2008 року. Адже в Державному бюджеті 2013 року закладено10 млн. грн. на соціально-економічний розвиток Борислава. І ці кошти підуть на будівництво мосту через річку Тисьменицю на вул. Героїв ОУН-УПА. А ще 8 млн. грн. заплановані, так само окремим рядком у Держбюджеті, на розвиток Всеукраїнської оздоровниці Східниці.

Фірман сподівається, що після звернення Міністерств із надзвичайних ситуацій та екології, обласної державної адміністрації, міської влади Бориславу виділять ще 5 млн. грн. на будівництво зруйнованого стихією мосту на вул. Гірній. 

Джерело: Трускавецький вісник 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.