Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

зупинка громадського транспорту

Середа, 26 квітня 2023, 14:50

На Сихові за 340 тисяч встановлять нові скляні зупинки громадського транспорту

зупинка громадського транспорту

Сихівська РА замовила встановлення зупинок громадського транспорту у районі за 340 тисяч гривень у приватної фірми.

Сихівська районна адміністрація Львівської міської ради провела тендер у системі ProZorro на послуги з встановлення павільйонів очікування громадського транспорту на території Сихівського району Львова, які переможець тендеру має виконати до 31 грудня 2023 року.

Аукціон стартував 14 квітня, участь у ньому взяла лише одна фірма – приватне підприємство "ВКВ-Сервіс" з пропозицією у 340 010,36 грн, яке й оголосили переможцем. Додамо, очікувана вартість послуг становила 400 000 грн.

Як вказано у закупівлі, йдеться про встановлення на території Сихівського району 5 металевих павільйонів очікування громадського транспорту розміром 4014 мм х 1700 мм х 2680 мм. Конструкція зупинки має бути розбірна.

Однак на яких вулицях встановлять ці нові зупинки у закупівлі не вказано. 

 

За даними аналітичної системи YouControl, ПП "ВКВ-Сервіс" зареєстроване з 2010 року у селі Звертів Львівського району, займається виробництвом електричного освітлювального устатковання. Керівником та власником фірми є львів'янин Дмитро Клименюк. Йому також належить ТзОВ "Виробничо-комерційне підприємство "ВКВ-Сервіс" (виробництво інших готових металевих виробів).

Додамо, влітку 2022 року Сихівська РА замовила поточний ремонт 20 вулиць району за 3,8 мільйона гривень у львівської будфірми.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.