Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

громадський транспорт Львова

Понеділок, 24 квітня 2023, 13:34

ПриватБанк відшкодовуватиме половину вартості QR-квитків у громадському транспорті

громадський транспорт Львова

ПриватБанк доплачуватиме половину вартості проїзду на міському транспорту українцям, які купують QR квитки через "Приват24".

Про це повідомила пресслужба ПриватБанку.

З 24 квітня цього року ПриватБанк впроваджує програму підтримки українців, які користуються громадським транспортом і оплачують квитки онлайн через "Приват24".

Зокрема, банк доплачуватиме половину вартості проїзду на міському транспорту українцям, які купують квитки через "Приват24". Така програма стартувала від сьогодні у всіх українських містах, де працює система безготівкової оплати проїзду у міському транспорті через QR-код.

"Щоб отримати половину вартості проїзду кешбеком, треба до 24 липня 2023 року зареєструватися в програмі на сайті банку та оплачувати проїзд через QR код та "Приват24" з картки "Універсальна" ПриватБанку. Максимальна сума відшкодування становить не більше ніж 250 грн на одну людину на місяць" – наголосили в банку.

Щоб оплатити проїзд по QR-коду, необхідно відкрити додаток "Приват24", відсканувати код, розміщений на наклейках в транспорті, і провести оплату. Після цього важливо натиснути кнопку "закомпостувати".

"Банківська комісія за послугу відсутня, пасажир оплачує тільки вартість квитка. Квиток зберігається в мобільному додатку "Приват24" – додали в ПриватБанку.

Додамо, у Львові за допомогою смартфонів через QR-коди "Приват 24", SMS-квитки, Bluetooth-квитки, термінали самообслуговування IBOX та EasyPay, можна придбати квитки на проїзд в електротранспорті.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.