Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

велозмагання

Вівторок, 2 травня 2023, 16:35

Козицький затвердив маршрут Львівської сотки для позитивного іміджу Галичини

велозмагання

В області затвердили дату та схеми маршруту велозмагання "Львівська сотка".

Про це йдеться у розпорядженні начальника Львівської ОВА Максима Козицького № 266/0/5-23ВА від 26 квітня 2023 року.

Максим Козицький розпорядився провести на території Львівської області Всеукраїнських змагань з велосипедного спорту "Львівська сотка".

"З метою розвитку велосипедного спорту в області, забезпечення належного проведення події загальнодержавного рівня та утвердження позитивного іміджу Львівської області в Україні зобов'язую забезпечити проведення 07.05.2023 на Львівщині Всеукраїнських змагань з велосипедного спорту "Львівська сотка" – йдеться у розпорядженні.

Велозмагання відбудуться у неділю, 7 травня, а організатором є львівська міська громадська організація "Львівський велоклуб".

Крім цього, Козицький доручив ГУ Нацполіції у Львівській області та управлінню патрульної поліції Львівщини забезпечити громадський порядок під час реєстрації учасників велозмагань з 09:30 до 10:00 год на Площі Ринок у Львові та фінішу учасників велозмагань з 12:30 до 16:00 год на вул. Стрийській у селі Раківець Львівського району.

Крім цього, у цей день відбудеться тимчасове обмеження руху автомобільного транспорту відповідно до затвердженої схеми маршруту.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.