Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

ВНЗ Львова

Вівторок, 2 травня 2023, 12:29

Понад 20 тисяч абітурієнтів з Львівщини зареєструвались для участі в мультитесті

ВНЗ Львова

В області понад 20 тисяч абітурієнтів зареєструвались для участі у мультипредметному тесті.

Про це повідомила пресслужба Львівської ОВА.

Станом на сьогодні у Львівській області зареєстровано понад 20 тисяч учасників цьогорічного Національного мультипредметного тесту.

Цьогоріч тестування проведуть на комп’ютерах. В аудиторіях працюватиме 15 учасників і два інструктори. Задля безпеки не буде публічно названо ні адреси центрів тестування, ні час їх проведення.

Як наголосила директорка Львівського центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк, багато українських вступників перебувають за кордоном, вони зможуть скласти НМТ у тимчасових екзаменаційних центрах, котрі на сьогодні відкриті у 32 країнах (Польща – у 6 містах, Німеччина – у 4), що прийматимуть дітей у червні. 

Реєстрація на участь у національному мультимедійному тесті завершується 3 травня, а до 7 травня ті, хто зареєструвався, мають можливість змінити свої дані: можна змінити третій предмет; є можливість змінити населений пункт, де проходитиме тестування; можна змінити сесію. Основна сесія НМТ пройде з 5 до 23 червня, додаткова – 11-24 липня. Також у червні буде додатковий етап реєстрації для участі у додатковій сесії.

Реєстрація на ЄВІ триватиме з 8 по 31 травня. Для реєстрації необхідно звернутись до приймальної комісії закладу вищої освіти, після цього буде створено Кабінет учасника ЄВІ/ЄФВВ. Тестування відбудеться 23-21 липня, результат оприлюднять до 25 липня.

Нагадаємо, реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті розпочалася 3 квітня й триватиме по 3 травня, змінити дані можна до 7 травня.

Цьогоріч історію України вилучили з переліку обов'язкових предметів на мультитесті. 

Додамо, у лютому Верховна Рада скасувала ДПА для учнів 11 класу та визначила порядок вступу до вишів у форматі мультитесту.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.