Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівська міськрада

Вівторок, 16 травня 2023, 13:32

25 травня депутати Львівської міськради зберуться на сесію

Львівська міськрада

25 травня депутати міськради вдев'яте з часу введення воєнного стану зберуться на сесію.

Про це йдеться у розпорядженні міського голови Львова Андрій Садового №152 від 15 травня 2023 року.

Андрій Садовий прийняв рішення про скликання 16-ї сесії Львівської міської ради 8-го скликання та формування її порядку денного, яка відбудеться 25 травня.

"Скликати 16-у сесію Львівської міської ради 8-го скликання 25 травня 2023 року о 10-й годині у сесійному залі міської ради. Сформувати порядок денний 16-ї сесії Львівської міської ради 8-го скликання" – йдеться у розпорядженні.

Серед питань, які розглядатимуть депутати, – внесення змін до бюджету Львівської міської територіальної громади на 2023 рік, затвердження галузевих програм Львівської МТГ.

Також у порядок денний сесії включене питання про надання в оренду нежитлових приміщень та нерухомого майна й про продаж земельних ділянок.

                             

Зазначимо, це буде дев'яте сесійне засідання Львівської міської ради з початку введення в Україні воєнного стану. Попереднє відбулося 27 квітня. Тоді депутати розглянули лише 6 з 261 питання порядку денного ХV сесії, зупинившись на питання Про затвердження Кредитного договору від 30.12.2022 № 53825, укладеного між Львівською міською радою та ЄБРР.

Міський голова оголосив, що продовження сесії відбудеться наступного вівторку, одна цього не сталось. 

 

 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.