Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Львівська облрада

Вівторок, 16 травня 2023, 11:16

Львівська облрада відмовилася від Raiffeisen Bank

Львівська облрада

Львівська облрада відмовилася від послуг Raiffeisen Bank та переходить на обслуговування державного банку.

Про це повідомляє Львівська обласна рада на своїй сторінці у Фейсбуці.

Керівництво Львівської облради, після консультації з Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК), вирішило змінити фінансову установу з Raiffeisen Bank на користь одного із державних банків України.

У облраді пояснили, що НАЗК внесло австрійську банківську групу Raiffeisen Bank International, послугами якої протягом багатьох років користувалася обласна рада, до переліку міжнародних спонсорів війни.

"Своє рішення агентство обґрунтовувало тим, що після повномасштабного вторгнення рф в Україну група продовжила працювати в росії та офіційно визнала так звані "ДНР" та "ЛНР". Окрім того, надає вигідні умови кредитування російським окупантам (кредитні канікули та пільгові кредити), фактично винагороджуючи російських військових за їхні воєнні злочини.

На сьогодні, Національний банк України констатує відсутність прогресу на шляху ухвалення рішень щодо виходу банку з російського ринку. Тому Львівська обласна рада вирішила відмовитися від Raiffeisen Bank International та укласти угоду про співпрацю з одним із державних банків України" – йдеться у повідомленні.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.