Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Львівська міськрада

http://www.wz.lviv.ua

Понеділок, 7 травня 2012, 14:21

Відсутність Павлюка і Садового не перешкодить проведенню позачергової сесії

Відрядження міського голови Львова Андрія Садового та відпустка секретаря Львівської міськради Василя Павлюка не перешкодять проведенню заврта, 8 травня, позачергової сесії Львівської міської ради, - повідомив в коментарі «Варіантам» голова фракції ВО "Свобода" Руслан Кошулинський.

«Сесія може відбуватись і без міського голови, і без секретаря міської ради. Ми в будь-який момент можемо обрати будь-кого з депутатів міської ради для того, щоби провести сесію. З юридичної точки зору тут немає жодної проблеми», - пояснив Руслан Кошулинський.

Нагадаємо, Андрій Садовий до 10 травня перебуває у відрядженні в Ізраїлі, натомість до виконання своїх обов'язків повинен повернутися секретар Львівської міськради (ця посада прирівнюється до посади заступника міського голови) член ВО «Свобода» Василь Павлюк. який перебував у відпустці.

Василь Павлюк перебуває на відпочинку закордоном, тому не відомо чи він встигне він до завтра повернутись до Львова.

8 травня депутати скликають позачергову сесію міськради, в порядку денному якої стоїть питання про розгляд протесту прокурора на ухвалу про заборону комуністичної та радянської символіки у Львові.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.