Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Ольга Білас

lvivoblrada.gov.ua

Четвер, 8 червня 2023, 11:34

На Львівщині обрали директора музею Бойківщина

Ольга Білас

Ольга Білас перемогла у конкурсі на посаду директора Історико-етнографічного музею "Бойківщина".

Про це повідомила пресслужба Львівської обласної ради. 

Вчора, 7 червня, у Львівській обласній раді відбувся конкурс на посаду директора КЗ ЛОР "Історико-етнографічний музей "Бойківщина" у якому перемогла в.о. директорка музею Ольга Білас.

За її кандидатуру віддали голоси більшість членів комісію. Загалом за посаду керівника музею змагалося три кандидати.

Вона презентувала членам комісії стратегії перспективного розвитку установи на 5 років.

Зазначимо, Ольга Білас з січня 2023 року була т.в.о. директора музею "Бойківщина". Є членом ГС "Західноукраїнська спілка музеїв", Науково-культурологічного товариства "Бойківщина" у Самборі, Всеукраїнського товариства "Самбірщина" імені гетьмана Петра Сагайдачного.

У 2007-2011 роках Білас працювала на посаді методиста в "Історико-етнографічному музеї "Бойківщина", а з 2011 року її перевели на посаду провідного охоронця фондів, згодом – зберігача. У 2022 році вона виконувала обовʼязки головного зберігача фондів музею.

Нагадаємо, на початку травня Львівська облрада оголосила конкурси на посади директорів КЗ ЛОР "Галицький академічний камерний хор" та КЗ ЛОР "Історико-етнографічний музей "Бойківщина".

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.