Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

ремонт вулиць у Львові

Середа, 19 липня 2023, 12:46

Вулицю Максимовича у Львові ремонтуватимуть за понад два мільйони гривень

ремонт вулиць у Львові

Сихівська РА замовила капітальний ремонт вул. Максимовича за 2,49 мільйона гривень у львівської фірми.

Сихівська районна адміністрація Львівської міської ради провела тендер у системі ProZorro на капітальний ремонт доріг та тротуарів на вул. М. Максимовича у Львові, який переможець тендеру має здійснити до 31 грудня 2024 року.

Аукціон стартував 3 липня, участь у ньому взяли шість компаній, переможцем обрали ТОВ "Альтбуд ЛВ" з пропозицією у 2 499 691,78 грн, а очікувана вартість послуг становила 3 023 767 грн.

Як йдеться у закупівлі, підрядник повинен проводити капітальний ремонт вул. Максимовича з моменту укладення договору й до кінця 2024 року.

Йдеться про ремонт асфальтобетонного покриття дороги, встановлення дощоприймальних решіток, водовідведення, ремонт тротуарів, організацію дорожнього руху, встановлення дорожніх знаків, здійснення дорожньої розмітки, благоустрій вулиці – облаштування газонів.

За даними аналітичної системи YouControl, ТОВ "Альтбуд ЛВ" зареєстроване у Львові з 2017 року, займається будівництвом інших споруд. Кінцевою власницею фірми є львів'янка Євгенія Васильєва. Їй також належить львівська компанія ТОВ "Укрдевелопінвест".

Додамо, у травні Сихівська РА замовила поточний ремонт понад 80 вулиць району за 1,7 млн грн.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.