Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

будівництво у Львові

П'ятниця, 21 липня 2023, 14:13

На вулиці Кам’янецькій збудують новий житловий будинок

будівництво у Львові

Виконком дозволив збудувати на вул. Кам’янецькій 4-поверховий житловий будинок.

Сьогодні, 21 липня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови на нове будівництво Григорієм Ковачем багатоквартирного житлового будинку на вул. Кам’янецькій, 24 у Львові.

 

Нове житло збудують на трьох земельних ділянках площею 0,0350 га, 0,1055 га та 0,0646 га, що передбачені для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

Згідно із містобудівною документацією, максимальна висота нового житла становитиме 21,25 м. У ньому буде 4 поверхи. Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 30%.

"Це йде мова про 4 поверхи, що відповідає висотам сусідніх будинків" – пояснив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев.

Функціональне призначення земельних ділянок, на яких зведуть житловий будинок, – зона Ж-3 – зона багатоквартирної житлової забудови (від 5 до 10 поверхів) відповідно до детального плану території району забудови, обмеженої просп. Червоної Калини, вул. Угорською, вул. Тернопільською, вул. Луганською (у тому числі території колишнього ДВО "Полярон" на вул. Угорській та ЗАТ "Львівторгбуд" на вул. Тернопільській).

За даними аналітичної системи YouControl, львів'янин Григорій Ковач є власником ТОВ "Еверест-ПАК" (виробництво інших виробів із пластмас) та ТОВ "Управитель" (комплексне обслуговування об'єктів).

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.