Спорт

vorobus.com

П'ятниця, 1 березня 2013, 13:02

МФК «Енергія» преміг гостей з Хмельницького «Спортлідер+»

Вчора, 28 лютого, Львіська «Енергія» перемогла «Спортлідер+»  у домашньому матчі з рахунком 6:4.

Як заявив тренер МФК «Ернегія» львів’янини були занадто розслаблені, тому програли 3:0 у першому таймі.

Після перерви підопічні Миколи Сича грали з п’ятим польовим гравцем і зрівняла рахунок. Згодом «енергетики» забила ще 2 голи і пропустила гол у відповідь. Під завісу матчу «Енергія» забила шостий гол і у підсумку рахунок матчі став 6:4.

Попередню зустріч команди провели у Хмельницькому, де «Енергія» обіграла аутсайдера чемпіонату «Спортлідера» з рахунком 5:3.

«Енергія» зіграє наступний матч у рамках екстра ліги проти «Єнакієвця» на виїзді 5 березня.