Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Прес-реліз,   Четвер, 27 липня 2023, 13:07

Захист тіла і корпоративного духу: тонкощі купівлі спецодягу

Якісне виконання поставленого завдання залежить від багатьох факторів.

Важливо використовувати не тільки надійні інструменти. Треба також продумати, який варто спецодяг купити на сайті Adam, щоби захистити співробітників. Адже неправильно підібраний подібний комплект не тільки прямо відіб'ється на продуктивності, а й зможе навіть зашкодити його фізичному здоров'ю під час виконання різних поставлених завдань. Саме тому варто розуміти, як саме потрібно підбирати захисний комплект.

Тонкощі вибору 

Придбання комплекту спеціального одягу може виникнути як у приватному випадку, так і для компанії співробітників. Незалежно від цього, під час купівлі варто орієнтуватися на кілька параметрів:

 

  • міцність;

  • надійність;

  • безпека;

  • висока якість. 

 

Не менш важливий і коректно підібраний розмір. В іншому разі фахівець просто не зможе зосередитися на виконуваному завданні, якщо йому заважатиме комбінезон, що спадає, або каска, що впивається в голову. 

Під час купівлі варто орієнтуватися на передбачувану специфіку виконуваної роботи. Для малярних робіт, оператору на сільськогосподарській техніці та для установки електричного обладнання знадобиться різне оснащення. Тому особливою популярністю серед співробітників користуються:

 

  • захист від хімічних і механічних впливів;

  • електрозахист;

  • термостійкість;

  • вологозахист. 

Водночас варто пам'ятати: чим щільніша тканина, яку використовують під час виготовлення комплекту, тим гірше він відводитиме вологу. Саме для цього необхідно забезпечити якісну вентиляцію, яка допоможе унеможливити перегрівання, незалежно від навколишньої температури.

Коли може виникнути подібна необхідність?

Незалежно від сфери діяльності компанії, важливо захистити співробітника від можливих пошкоджень. І при цьому наявність кишень, петель і поясів не повинна виступати як прикраса, а бути тільки виробничою необхідністю.

Компанія при масовій закупівлі оснащення повинна враховувати, що навіть при дбайливому використанні одяг може пошкодитися. Саме тому варто заздалегідь придбати кілька захисних комплектів. У такому разі навіть у випадку форс-мажору можна оперативно продовжити виконання поставленого завдання.

 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.