Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

очисні споруди

П'ятниця, 15 вересня 2023, 13:05

На території Солонківської ОТГ стартує будівництво очисних споруд

очисні споруди

У селі Малечковичі Солонківської ОТГ розпочали будівництво очисних споруд.

Про це повідомила пресслужба Львівської ОВА.

У селі Малечковичі розпочали реалізацію природоохоронного заходу з будівництва очисних споруд загальною продуктивністю 1200 м³/добу. Тут встановлять шість модулів біодисків продуктивністю 200 м³/добу кожен.

Загальна вартість будівельних робіт становить 159,7 млн грн. У 2023 році роботи виконують коштами обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, на що передбачили 15 млн грн. Ще 10 мільйонів гривень – з місцевого бюджету.

Завершити реалізацію проєкту планують у 2025 році.

Також для залучення коштів міжнародної технічної допомоги Солонківська ОТГ подала проєктну заявку для участі у Програмі транскордонного співробітництва Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027.

"Метою проєкту є впровадження сучасних технологій очищення стоків з застосуванням енергоефективного обладнання та максимальним забезпеченням очищення стічних вод. Реалізація проєкту забезпечить створення умов для підключення до водовідведення близько 9000 мешканців сіл Солонка, Наварія, Малечковичі. В результаті буде припинено забруднення річки Малечковичка, що впадає в річку Щирка – басейн Дністра та озера Наварія" – зазначила т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОВА Оксана Війтик.

Нагадаємо, ще на початку 2022 року Солонківська сільрада планувала збудувати у селі Малечковичі очисні споруди "БІО ТВК RBC", на яких проводитимуть повний комплекс очищення стічних вод від Малечковичів до гранично допустимих скидів.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.