Новини

Охорона здоров'я

Рава-Руську районну лікарню не закриють, – головлікар Жовківської ЦРЛ

Рава-Руську районну лікарню не закриють, – головлікар Жовківської ЦРЛ

wikimedia.org/

Рава-Руську районну лікарню не закриють, – головлікар Жовківської ЦРЛ

Середа, 6 березня 2013, 12:31

Головний лікар Жовківської ЦРЛ Ігор Шевців спростував інформацію про можливість закриття Рава-Руської районної лікарні.

 

«Ніхто не збирається закривати лікарню, жодних розпоряджень з цього приводу немає. Натомість у керівництва району є певні плани щодо оптимізації роботи окремих її підрозділів», - сказав Шевців.

Йдеться про те, щоб закрити пральню при лікарні, адже економічно вигіднішим є укласти угоду з фірмою у Львові, яка надає ці послуги. А також про перенесення бухгалтерії до Жовкви, тобто бухгалтерія Жовківської ЦРЛ може в майбутньому обслуговувати Рава-Руську лікарню.

Шевців при цьому запевнив, що працівників пральні та бухгалтерії, котрі в процесі оптимізації можуть потрапити під скорочення, ніхто без роботи не залишить, їх обов’язково працевлаштують.

Головний лікар Жовківської ЦРЛ наголосив на тому, що всі ці ідеї перебувають лише на рівні проекту і жодних розпоряджень з цього приводу голова Жовківської РДА Ціолковський не видавав.

Шевців також пообіцяв, перед тим, як приймати остаточне рішення, обов’язково зустрінеться з колективом лікарні та вислухає думку людей з цього приводу.

Лікарня у Рава-Руській розрахована на 175 ліжок і обслуговує 35 тисяч мешканців міста та прилеглих сіл. 

Нагадаємо, депутати Східницької селищної ради ініціюють розірвання договору оренди нерухомого майна між Східницькою сільрадою та Комунальним закладом Львівської обласної ради «Львівська обласна лікарня відновного лікування». 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.