Новини

Львівська ОДА

Львівщині може не вистачити борошна для виробництва соціального хліба

Львівщині може не вистачити борошна для виробництва соціального хліба

kultra.org

Львівщині може не вистачити борошна для виробництва соціального хліба

Середа, 6 березня 2013, 13:03

Львівська ОДА звернеться в Міністерство аграрної політики та продовольства України і Аграрний фонд України щодо збільшення обсягів борошна, виробленого із зерна державного інтервенційного фонду для виробництва хліба та хлібобулочних виробів, що користуються найвищим споживчим попитом в області, зокрема збільшити обсяг потреби на регіон до 2147 тонн борошна пшеничного та 350 тонн – житнього.

Про це Варіанти повідомила прес-служба Львівської облдержадміністрація.

Дана ініціатива прийнята з метою стабілізації цінової ситуації на соціальні та масові сорти хліба, - сказано у повідомленні.

Нагадаємо, відповідно до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження обсягів поставки борошна», на Львівську область виділено борошна пшеничного – 886 тонн, борошна житнього – 283 тонни, реалізація якого здійснюватиметься за цінами, які встановлені наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України і є  нижчими ніж ціни комерційних структур, а саме: борошно вищого ґатунку – 2896 грн./т, борошно 1 ґатунку – 2711 грн./т, борошно 2 ґатунку – 2381 грн./т, борошно житнє – 2279 грн./т.

Станом на сьогодні тристоронні договори між Аграрним фондом, Львівською обласною державною адміністрацією та хлібопекарськими підприємствами для отримання борошна укладено з ПАТ «Концерн «Хлібпром», ПАТ «Стрийський хлібокомбінат», ПрАТ «Дрогобицький хлібокомбінат». Договір по КВТП «Хлібодар» Городоцької райспоживспілки знаходиться на розгляді в Аграрному фонді України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.