Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

війна з Росією

Фб Генштабу ЗСУ

Вівторок, 3 жовтня 2023, 14:49

В Україні деяким категоріям військових призначили додаткові виплати

війна з Росією

Міноборони збільшило перелік військовослужбовців, які отримуватимуть додаткові виплати.

Про це повідомила пресслужба Міністерства оборони України.

Міністерство оборони збільшило перелік військовослужбовців, які отримують додаткову винагороду, а також збільшило вплати для поранених, інструкторів навчальних центрів, строковиків та курсантів.

Оновлене грошове забезпечення військовослужбовці почнуть отримувати з 29 вересня.

Додаткова винагорода надійде на рахунки таких категорій військових:

- 100 000 гривень – військовослужбовці ракетних військ, артилерії та протиповітряної оборони, які здійснюють вогневе ураження противника, без умови перебування в районі ведення бойових дій;

- 100 000 гривень – військовослужбовці, які здійснюють розмінування у районах ведення бойових дій (раніше вони отримували 30 000 гривень);

- 50 000 гривень – військовослужбовці зі складу командування та штабів (у тому числі поза районами ведення бойових дій), які здійснюють управління частинами та підрозділами, що ведуть бойові дії;

- 30 000 гривень – військовослужбовцям за виконання бойових завдань з розмінування поза районами ведення бойових дій.

Також збільшені виплати пораненим, інструкторам навчальних центрів, строковикам та курсантам.

Зокрема, поранені військовослужбовці, які перебувають у розпорядженні понад два місяці та за станом здоров’я не мають змоги виконувати обов’язки військової служби за відповідними посадами, отримуватимуть додатково 20 100 гривень, а інструктори навчальних центрів отримуватимуть додатково від 15 000 до 30 000 гривень, строковики – 6 000 гривень, курсанти – 2 350 гривень.

У Міноборони зазначили, що виплати бійцям, які воюють на передовій, збережені на тому ж рівні – 100 000 гривень. Це ж стосується військовослужбовців, які отримали поранення (контузію, травму, каліцтво), пов’язане із захистом Батьківщини, та перебувають на стаціонарному лікуванні, а також сімей полонених та зниклих безвісти.

Додамо, у серпні стало відомо, що Міноборони планує створити військову поліцію, яка слідкуватиме за дисципліною серед військових.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.