Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Оксі Банк

Прес-реліз,   Середа, 18 жовтня 2023, 10:37

Львівському Оксі Банку виповнилося 15 років

Оксі Банк

"Оксі Банк" був заснований у Львові у жовтні 2008 року.

Про це повідомила пресслужба "Оксі Банку".

Львівському "Оксі Банку", історія якого розпочалася 14 жовтня 2008 року, цього року виповнилось 15 років.

"За ці роки, "Оксі Банк" пройшов величезний шлях: відкривали відділення та встановлювали банкомати, запускали нові продукти та вдосконалювали свої сервіси, гідно приймали виклики та досягали поставлених цілей.

Цей рік дуже відрізняється від попередніх складними умовами роботи, та попри все, ми дотримуємося своїх планів та впевнено рухаємося далі. Взаємоповага, компетентність, професійне вдосконалення та командний дух є незмінними цінностями "Оксі Банку"!

Дякуємо всім, хто проходить цей шлях з нами. Дякуємо нашим працівникам, партнерам та клієнтам за довіру, високу оцінку результатів роботи, можливість зростати та ставати краще. Бажаємо стійкості та натхнення перед новими горизонтами, які відкриті для сильної команди" – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, АТ "Оксі Банк" –  це регіональний банк з головним офісом у Львові та 6 відділеннями (два у Львові, а також в Києві, Харкові, Хмельницькому та Ужгороді).

Торік "Оксі банк" наростив свої доходи до 30 865 тис. грн й піднявся у рейтингу прибутковості українських банків з 62 до 28 позиції.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.