Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

генератори

Понеділок, 23 жовтня 2023, 14:02

Київська фірма поставить за три мільйони гривень поставить генератори для Львівської ОВА

генератори

Львівська ОВА замовила два дизельних генератори за 2,89 мільйона гривень у фірми з Києва.

Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОВА провів тендер у системі ProZorro на придбання дизельних генераторів для пунктів управління цивільного захисту, які переможець тендеру має поставити до 10 листопада 2023 року.

Аукціон стартував 18 жовтня, участь у ньому взяла лише одна фірма – ТОВ "Дарекс-Енерго" з власною пропозицією у 2 892 000 грн, яку й обрали переможцем торгів. Очікувана вартість послуг становила 2 900 000 грн.

Як йдеться у закупівлі, переможець тендеру має поставити Львівській ОВА два дизельних генератори не раніше 2023 року виготовлення потужністю не менше 122 кВт.

Гарантійний термін повинен складати не менше, ніж 24 місяці, а товар має бути новими. Не приймаються до розгляду пропозиції учасників на товар, виготовлений у РФ чи Білорусі, або ж чи ввезені з території цих країн.

За даними аналітичної системи YouControl, ТОВ "Дарекс-Енерго" зареєстроване з 2014 року у Києві, займається виробництвом електродвигунів, генераторів і трансформаторів. Кінцевими власниками фірми є мешканці Дніпра Андрій Чухно та Дмитро Алтухов.

Нагадаємо, нещодавно КП "Адміністративно-технічне управління" замовило дизельний генератор за  850 тисяч гривень.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.