Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Львівська обласна клінічна лікарня

Фб лікарні

Четвер, 26 жовтня 2023, 15:25

АМКУ виявив змову двох учасників тендеру з ремонту Львівської обласної лікарні

Львівська обласна клінічна лікарня

АМКУ виявив змову фірми та підприємця під час торгів з ремонту коридору у Львівській обласній клінічній лікарні.

Про це повідомила пресслужба Західного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Антимонопольний комітет 24 жовтня встановив змову між ТОВ "Бербет Інжиніринг" та підприємцем Йосипом Стахівим щодо участі в аукціоні з ремонту коридору у хірургічному відділенні № 1 КНП ЛОР "Львівська обласна клінічна лікарня".

Йдеться про закупівлю, оголошену лікарнею у 2021 році та вартістю 650 000 гривень.

"Відділення під час розгляду справи встановило, що відповідачі всупереч ЗУ "Про публічні закупівлі", під час підготовки та участі у торгах, узгоджували свою поведінку, щоб усунути конкуренцію. У зв’язку з виявленими фактами адміністративна колегія Західного МТВ визнала дії ТОВ "Бербет Інжиніринг" та фізичної особи-підприємця Стахів Йосипа Олексійовича порушенням законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що призвели до спотворення результатів торгів" – йдеться у повідомленні.

АМКУ за змову оштрафувала ТОВ "Бербет Інжиніринг" на 68 000 грн, натомість Йосип Стахів на цей час припинив свою господарську діяльність.

За даними аналітичної системи YouControl, ТОВ "Бербет Інжиніринг" зареєстроване з 2-21 року у Чернівцях, займається діяльністю у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах. Власником фірми є мешканець Чернівців Олексій Заборський.

Натомість мешканець села Суховоля на Львівщині Йосип Стахів був фізичною особою-підприємцем впродовж 2020-2023 років, займався монтажем водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування.

Нагадаємо, торік аудитори виявили втрати у Львівській обласній клінічній лікарні на 8,1 млн грн.

 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.