Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

"Верхньодністровські Бескиди"

Фб ландшафтного парку

Вівторок, 31 жовтня 2023, 13:33

На Львівщині стартував конкурс на посаду керівника для одного із заповідників

"Верхньодністровські Бескиди"

Львівська ОВА оголосила конкурс на посаду директора ландшафтного парку "Верхньодністровські Бескиди".

Про це повідомила пресслужба Львівської ОВА.

Департамент екології та природних ресурсів Львівської ОВА оголосив конкурс про призначення на посаду директора регіонального ландшафтного парку "Верхньодністровські Бескиди".

Основними вимогами до кандидатів на цю посаду є: вища екологічна, біологічна або географічна освіта; вільне володіння державною мовою; стаж роботи на керівних посадах нижчого рівня не менше, ніж 5 років; вміння організувати основну діяльність установи із застосуванням методів обґрунтованого планування, нормативних матеріалів, фінансових і трудових витрат та успішного досвіду діяльності природоохоронних установ, в тому числі країн Європейського Союзу.

Термін подання документів для участі у конкурсі триватиме 31 жовтня по 24 листопада включно.

Додамо, заповідник "Верхньодністровські Бескиди" розташований у межах Старосамбірського району біля кордону з Польщею, в околицях села Велика Лінина, його площа становить 8356 га.

Основними напрямками діяльності парку є: збереження цінних природних та історико-культурних комплексів і об'єктів; створення умов для ефективного туризму; розробка наукових рекомендацій з питань охорони навколишнього природного середовища.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.