Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Назарій Бербека

Фб ЄС Львів

Прес-реліз,   Вівторок, 7 листопада 2023, 12:31

В Україні вперше запрацював механізм реєстрації спеціальних майнових прав

Назарій Бербека

Кожен забудовник, що має намір продавати майбутню нерухномість, повинен зареєструвати спеціальне майнове право.

Кожен забудовник, що має намір продавати майбутню нерухномість (квартири, гаражні бокси, інші житлові та нежитлові приміщення або паркомісця) повинен зареєструвати спеціальне майнове право. Окрім цього, оприлюднити детальну інформацію про об’єкт будівництва та дані про себе.

На думку депутата фракції Європейська Солідарність у Львівській міськраді Назарія Бербеки, таке право допоможе забудовникам вести бізнес прозоро, а покупцям – захистити свої інвестиції у житло.

"Я вважаю це дієвий спосіб, що допоможе українцям спокійно інвестувати у первинну нерухомість та мати гарантії у майбутньому. З іншого боку це сприятиме прозорому бізнесу, бо без цих документів забудовник не зможе продавати об'єкти.

Хоча сам закон набув чинності ще в минулому році, наразі зареєстровано права лише на три будівництва. Це додатковий механізм забезпечення інвестицій та й підняття довіри, що має позитивно позначитися на ринку нерухомості загалом" – додав Бербека.

Нагадаємо, ще 15 червня Верховна Рада України ухвалила Закон «Про гарантування речових прав на об'єкти нерухомого майна, які будуть споруджені в майбутньому", який має на меті захистити майбутніх інвесторів від неблагонадійних забудовників.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.