Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Богдан Тихолоз

lvivoblrada.gov.ua

П'ятниця, 10 листопада 2023, 12:31

Тихолоза вдруге обрали директором музею Івана Франка у Львові

Богдан Тихолоз

Богдан Тихолоз переміг у конкурсі на посаду керівника меморіального музею Івана Франка.

Про це повідомила пресслужба Львівської обласної ради.

Сьогодні, 10 листопада, відбувся відкритий конкурс на заміщення посади директора КЗ ЛОР "Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка", переможцем якого конкурсна комісія обрала теперішнього керівника музею Богдана Тихолоза.

Кандидатуру Тихолоза підтримали всі члени комісії.

Богдан Тихолоз презентував членам комісії програму на один та п’ять років, візію розвитку музейної установи, наукової та видавничої діяльності, залучення грантових коштів на реалізацію різноманітних проєктів, а також план розбудови приміщень музею, його доступності, безбар'єрності, безпеки.

Наразі управління майном Львівської облради має укласти контракт з ним терміном на 5 років.

Зазначимо, у 2017 році директором музею Івана Франка у Львові вперше обрали доцента кафедри теорії і практики журналістики ЛНУ ім. І. Франка Богдана Тихолоза.

Богдан Тихолоз — український літературознавець, франкознавець, публіцист, блогер, кандидат філологічних наук. Він закінчив філологічний факультет ЛНУ імені Івана Франка та аспірантуру при кафедрі української літератури ім. акад. М. С. Возняка (2003). 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.