Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

пасажирські перевезення

Четвер, 16 листопада 2023, 15:59

На Львівщині у жовтні подорожчав проїзд у автобусах та таксі

пасажирські перевезення

У жовтні, у порівнянні з вереснем, на 5,5% збільшилася вартість транспортних послуг.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Загалом, за місяць споживчі ціни у Львівській області підвищились на 0,7% (в Україні – на 0,8%), а з початку року зросли на 3,6%. Ціни на продукти харчування та безалкогольні напої за місяць підвищилися на 0,4%. 

Одяг і взуття подорожчали на 1,7%.

У житлово-комунальній сфері на 0,9% збільшилася плата за оренду житла. Вартість комунальних послуг не змінилася. Матеріали для утримання та ремонту житла подешевшали на 0,5%.

У сфері транспорту на 5,5% збільшилася вартість транспортних послуг, зокрема проїзд у приміському автобусі подорожчав на 11,3%, у таксі – на 1,6%. Разом з тим, на 6,5% зменшилася вартість проїзду у міжміському поїзді. Паливо та мастила подорожчали на 3,1%. Автомобілі подешевшали на 0,6%.

Вартість послуг навчання на курсах іноземних мов збільшилася на 4,9%, страхування особистого транспорту, готелів, медичних послуг – на 2,3%, харчування поза домом – на 1,1%.

 

Нагадаємо, у вересні, у порівнянні з серпнем, на 16,1% зросла вартість послуг вищої та середньої освіти.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.