Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Лейла Мелесова-Вальчак

Фб ЄС Львів

Прес-реліз,   Вівторок, 5 грудня 2023, 11:16

Військовослужбовці зможуть безкоштовно займатися спортом у фітнес-клубах Львова

Лейла Мелесова-Вальчак

Військовослужбовці, учасники бойових дій та члени сімей загиблих Захисників та Захисниць, зможуть безкоштовно займатися спортом у фітнес-клубах.

Вчора під час засідання постійної комісії культури, молоді, спорту та зовнішніх зв'язків депутати одноголосно підтримали програму підтримки військовослужбовців – учасників бойових дій та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України на оплату послуг фітнес-клубів.

"Це дуже потрібна ініціатива для наших Захисників та сімей загиблих Героїв. Адже залучення до занять спортом сприятиме оздоровленню, покращенню фізичного стану учасників бойових дій. Допоможе відновити фізичні сили і психологічне здоров’я осіб з інвалідністю, поранених та травмованих військовослужбовців, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України. Ці люди матимуть змогу безкоштовно займатися спортом у фітнес-клубах нашої громади. Ми вдячні представникам соціально-відповідального бізнесу, які долучилися до цієї ініціативи" – розповідає голова комісії Лейла Мелесова-Вальчак.

Додамо, учасниками програми є:

- військовослужбовці, які проходять військову службу у військових частинах Львівської міської територіальної громади та є учасниками бойових дій;

- військовослужбовці Львівської міської територіальної громади, які зазнали поранень та травм внаслідок бойових дій або військовослужбовці, які проходять реабілітацію на території Львівської міської територіальної громади;

- військовослужбовці Львівської міської територіальної громади, які є особами з інвалідністю І-ІІІ групи внаслідок бойових дій;

- члени сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України, котрі загинули внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій, які проживають на території Львівської міської територіальної громади, крім дітей віком до 18 років.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.