Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Вивіз сміття

Новояворівська міська рада вдруге оголосила закупівлю у системі ProZorro на будівництво полігону твердих побутових відходів для Новояворівська, земель Залузької сільської ради Яворівського району, яке переможець тендеру має здійснити до 31 грудня 2022 року.  Аукціон відбудеться 6 вересня, а початкова вартість закупівлі становить 74 923 147,20 грн. Додамо, перший аукціон стартував 15 серпня, однак на нього не подався жоден учасник й закупівлю відмінили. Тоді вартість облаштування полігону становила 29 171 670 грн, проте йшлося лише про одну чергу будівництва, на відміну від цього тендеру. Відтак, у закупівлі йдеться про першу та другу чергу будівництва, кошти на яке передбачені у місцевому та державному бюджетах. Зазначимо, ще наприкінці 2018 року Львівська ОДА виділила Новояворівській міській раді земельну ділянку на території села Залужжя, площею 5 га, для облаштуваненя на ній полігону твердих відходів. Нагадаємо, у лютому цього року Самбірська міськрада замовила реконструкцію місцевого сміттєзвалища за 73 млн грн у ТОВ "Вельт Капітал" зі Львова. Також ПП "Євростильбуд-реконструкція" рекультивує сміттєзвалища поблизу смт. Бориня за 14 млн грн. Додамо, згідно з Програмою поводження з твердими побутовими відходами у Львівській області на 2017-2022 роки, до 2022 року на Львівщині планують залишити лише 7 полігонів ТПВ. 
Варіанти, Середа, 28 серпня 2019 15:30
На облаштування нового сміттєзвалища у Яворівському районі передбачили 74 мільйони
Новояворівська міська рада відмінила закупівлю у системі ProZorro на будівництво полігону твердих побутових відходів для Новояворівська, земель Залузької сільської ради Яворівського району, яке переможець тендеру мав здійснити до 31 серпня 2022 року.  Аукціон стартував 15 серпня, однак на нього не подався жоден учасник й закупівлю відмінили. Додамо, початкова вартість бурівництва становила 29 171 670 грн. Йдеться про першу чергу будівництва, кошти на яке передбачені у місцевому та державному бюджетах. Зазначимо, ще наприкінці 2018 року Львівська облдержадміністрація виділила Новояворівській міській раді земельну ділянку на території села Залужжя, площею 5 га, для облаштуваненя на ній полігону твердих відходів. Нагадаємо, у лютому цього року Самбірська міськрада замовила реконструкцію місцевого сміттєзвалища за 73 млн грн у ТОВ "Вельт Капітал" зі Львова. Також ПП "Євростильбуд-реконструкція" рекультивує сміттєзвалища поблизу смт. Бориня за 14 млн грн. Додамо, згідно з Програмою поводження з твердими побутовими відходами у Львівській області на 2017-2022 роки, до 2022 року на Львівщині планують залишити лише 7 полігонів ТПВ. 
Варіанти, Четвер, 22 серпня 2019 13:22
Жодна фірма не зголосилася облаштувати нове сміттєзвалище на Яворівщині

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.