В період опалювального сезону, коли відбуваються значні перепади атмосферного тиску, порушується тяга в димових і вентиляційних каналах, спостерігається найбільша кількість отруєнь чадним газом.
Зокрема, з початку року від чадного газу потерпіло 67 людей, з них 20 дітей. Трапився один смертельний випадок.
Нагадаємо, що зі зниженням температури повітря зростає небезпека отруєння чадним газом. Так, у неділю, 23 листопада, о 23:57 год. на вул. Перекопська в квартирі отруїлися чадним газом двоє мешканців квартири, 1970 року народження (25% карбоксигемоглобіну) і 1995 року народження (10% карбоксигемоглобіну).
Потерпілих госпіталізували до Львівської обласної клінічної лікарні. Після проходження барокамери їх відпустили додому. Причина отруєння – з’ясовується. Працівники ПАТ «Львівгаз» тимчасово припинили подачу газу до квартири.
«З приходом опалювального сезону ситуація дещо погіршилась. З жовтня місяця у нас почались отруєння чадним газом. За рік трапилось 39 випадків, потерпіло 67 людей, з них – 20 дітей. На жаль, трапився один смертельний випадок в лютому на вул. Шевченка. Цьогорічна ситуація є дещо кращою, ніж минулого року: 42 отруєння, 81 потерпілий, 2 смерті.ріння потрібен кисень, який є в повітрі. Тому, перш ніж запалити газовий прилад чи кинути дрова в пічку, треба створити доступ повітря. Якщо його не буде, через дуже короткий час воно вигорить, утвориться вакуум, повітря насититься вуглекислим газом, чадним газом, і люди в цьому приміщенні отримають отруєння», наголосив керівник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР Віктор Іваніцький.