Депутат Львівської облради планує стати мером Сокаля

пʼятниця, 2 жовтня 2020 р. о 16:56
Депутат Львівської облради планує стати мером Сокаля
Сокаль

На посаду міського голови Сокаля претендують 5 осіб.

Центральна виборча комісія оприлюднила перелік кандидатів, які претендують на посаду міського голови Сокаля.

Загалом ЦВК зареєструвала 5 осіб, серед претендентів – голова Сокальської районної ради Микола Пасько, який балотується від партії "Європейська Солідарність", натомість чинний мер Сокаля Вадим Кондратюк участь у виборах мера не братиме.

Також свої кандидатури на посаду мера Сокаля подали: Михайло Ділай (партія Конгрес Українських Націоналістів), Сергій Касян (самовисуванець, депутат Львівської облради від партії "Громадянська позиція"), Іван Кошлай (самовисуванець), Володимир Чуб (ВО "Свобода").

Нагадаємо, ЦВК оголосила з 5 вересня 2020 року початок передвиборчої кампанії, а 10 серпня ЦВК сформувала склад Львівської обласної, районних та міських територіальних виборчих комісій для проведення місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня. Під час виборів на Львівщині працюватимуть 47 ТВК, переглянути склад цих комісій можна за посиланням.

Виборчі бюлетені будуть п'ятьох кольорів: блакитного, світло-зеленого, світло-жовтого, кремового і світло-рожевого. З їхніми формами можна ознайомитись тут.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024