Держгеонадра продає два дозволи на розробку родовищ піску у Яворівському районі

четвер, 23 травня 2024 р. о 14:16
Держгеонадра продає два дозволи на розробку родовищ піску у Яворівському районі
antikor.com.ua
родовище піску

На продаж виставили дозволи на розробку Жорниського та Коханівського родовищ піску вартістю 800 та 785 тисяч гривень відповідно.

Про це йдеться на сайті Державної служби геології та надр України.

Державна служба геології та надр України виставила на аукціон спеціальні дозволи на користування надрами Жорниської та Коханівська ділянки у Яворівському районі Львівської області терміном 20 років.

Аукціон з продажу дозволу на користування Жорниською ділянкою стартує сьогодні, 23 травня, натомість за право отримати дозвіл на видобуток піску на території Коханівського родовища учасники змагатимуться 6 червня.

Стартова ціна лотів становить:

- Жорниська ділянка – 803 200 грн;

- Коханівська ділянка – 785 920 грн.

Переможці аукціону зможуть розробляти родовище піску на цих ділянках. Загальна площа Жорниської ділянки складає 25,1 га, а Коханівської – 24,56 га.

Нагадаємо, у серпні 2023 року Держгеонадра виставили на продаж дві ділянки Межиріченського родовища піску Червоноградському районі за 1,3 мільйона гривень.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024