Діденко просить Клименка надати оцінку роботі львівської поліції

четвер, 19 грудня 2019 р. о 11:53
Діденко просить Клименка надати оцінку роботі львівської поліції
Ірина Діденко

Про це повідомила прокурорка Львівської області Ірина Діденко на своїй сторніці у Facebook. За її словами, під час перевірки у органах Нацполіції Львівщини щодо дотримання вимог кримінального та кримінального процесуального законодавства при внесенні до ЄРДР відповідних заяв та повідомлень за 2019 рік, виявили 110 незареєстрованих кримінальних правопорушень. "Таким чином, можливі наміри окремих працівників поліції некоректно реєструвати злочини "заради статистики" залишитися тільки поганими намірами" – написала Ірина Діденко. Вона додала, що скерувала лист до голови Нацполіції України у якому просить його вжити заходи для усунення виявлених порушень й надання оцінки роботи керівництву ГУ Нацполіції у Львівській області та вирішення питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності поліцейських, які допустили ці порушення. Нагадаємо, на початку грудня Ірина Діденко ініціювала позапланову перевірку у поліції, яка тривала до 12 грудня.

Додамо, у вересні уряд призначив Ігора Клименка на посаду голови Національної поліції України. А 23 серпня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков наказав звільнити Валерія Середу через неналежне виконання роботи. А 4 вересня офіційно представили нового начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області Василя Віконського.

Про це повідомила прокурорка Львівської області Ірина Діденко на своїй сторніці у Facebook.

За її словами, під час перевірки у органах Нацполіції Львівщини щодо дотримання вимог кримінального та кримінального процесуального законодавства при внесенні до ЄРДР відповідних заяв та повідомлень за 2019 рік, виявили 110 незареєстрованих кримінальних правопорушень.

"Таким чином, можливі наміри окремих працівників поліції некоректно реєструвати злочини "заради статистики" залишитися тільки поганими намірами" – написала Ірина Діденко.

Вона додала, що скерувала лист до голови Нацполіції України у якому просить його вжити заходи для усунення виявлених порушень й надання оцінки роботи керівництву ГУ Нацполіції у Львівській області та вирішення питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності поліцейських, які допустили ці порушення.

Нагадаємо, на початку грудня Ірина Діденко ініціювала позапланову перевірку у поліції, яка тривала до 12 грудня.

Додамо, у вересні уряд призначив Ігора Клименка на посаду голови Національної поліції України. А 23 серпня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков наказав звільнити Валерія Середу через неналежне виконання роботи. А 4 вересня офіційно представили нового начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області Василя Віконського.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024