Енергетики тимчасово скасували графіки вимкнень світла на Львівщині

вівторок, 21 травня 2024 р. о 11:36

Графіки вимкнень електроенергії розпочнуть діяти після 17:00 год.  

Про це повідомляє "Львівобленерго" на своїй сторінці у Фейсбуці.

Сьогодні, 21 травня, на території Львівської області енергетики з 11:00 до 17:00 год не застосовуватимуть графіки погодинних відключень електроенергії.

"Сьогодні у Львові та області будуть діяти погодинні графіки до 11:00 та з 17:00 до 24:00, зважаючи на повідомлення від НЕК "Укренерго". Головна причина застосування заходів обмеження – наслідки ракетних ударів ворога по українських електростанціях. З 22 березня по 8 травня росіяни п’ять разів цілеспрямовано атакували всі великі теплові та гідроелектростанції. Через значні пошкодження вони не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як до початку атак" – йдеться у повідомленні.

У "Львівобленерго" закликають мешканців економно використовувати електроенергію і не вмикати потужні електроприлади, аби запобігти відключенням.

Нагадаємо, 15 травня у Львові та області через дефіцит потужності в енергосистемі України були введені графіки аварійних відключень електропостачання.

Додамо, торік у "Львівобленерго" розробили новий графік відключень електроенергії, який застосують у разі нестачі електроенергії.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024